Tokio Hotel: „Sláva nás překvapila.“

14. října 2008 v 19:49 | claire
"Nejdůležitější je komunikace s fanoušky."
V Německu po něm dívky šílí, ve Francii ho milují a i v USA má již své příznivce. Ale co se skrývá za tímhle namalovaným obličejem a nabarvenými vlasy? Najděte to mezi řádky..
Billův charakter je dvojí. Jsou tu ti, kteří ho milují a nemůžou přestat křičet když mu jsou nablízku a ti, kteří ho nesnáší. Jeden se může hádat pro nebo proti, ale není tu pochyb, že tento kluk má talent. Jeho styl, jeho charisma a to, jak vystupuje na podiu jsou faktory, které zajistili Tokio Hotel částečný úspěch. Má velký potenciál s komunikaci s publikem. Ale když se někdo zdá jako milý a nevinný kluk, taky může být tvrdohlavý, když není podle jeho vůle. Bill Kaulitz se narodil 1.září 1989 v Leipzigu ve Východním Německu. Když se jeho rodiče rozvedli, tak se se svoji matkou a bratrem odstěhoval do Magdeburgu. I když dostával dobré známky, neměl školu rád. Ke všemu chodili do školy ze sousední vesnice, kde vstávali každé ráno v půl šesté a vraceli se domů večer. Vždy věděl, že chce být muzikant. Jeho přítelkyně mu často nerozuměly, že dával přednost tomu zkoušet s kapelou, než aby šel s nimi ven. Ale i tehdy věděl, že musí k úspěchu tvrdě pracovat. Již ve škole se oblékal velmi provokativně. Jeho styl se od nynějšího velice neliší, takže to není nápad nahrávací společnosti. Je svůj. Od dětství se obléká výrazně. Bill si nechal udělat první piercing ve 13 letech. Nápad na jeho vzhled přišel když se obléknul na Halloween párty za upíra. Styl se mu tak zalíbil, že se rozhodnul si ho nechat.

Co je hlavní inspirací pro tvé písně?
Bill: Náš svět, který nás hodně ovlivňuje a naši přátele, příběhy, které nám lidi vypráví a jsou nám povědomé.

A co se tě dotýká?
Bill: Není tu nic vyhraněného, jsou situace z rozdílných pohledů. To je to, co chcete psát.

Říká se, že jsi osamělý...
Bill: Vždycky jsem byl, není tu moc lidí, kteří mě dobře znají. Jsem takový jako pořád.

Co tě na dívkách přitahuje?
Bill: Záleží na dívce. Ne všechny chytí moji pozornost se stejnými detaily. Jsou tu jedny dívky a jiné dívky.

A dívka, která více přitáhne tvoji pozornost?
Bill: Ty, které se nezajímají o to, kdo jsem.

K tvému bratru Tomovi, je pravda, že jako dvojčata máte speciální spojení?
Bill: Naprosto. Spojení mezi mnou a Tomem je velmi silné a speciální. I když nenosíme to samé a mluvíme trochu jinak a naše vkus se liší v několika bodech, tak myslíme stejně a děláme stejná rozhodnutí. Jenom pohledem si dokážeme poznat na tom druhém, co si myslí nebo co chce říct. Je to velmi speciální.

Není tu mezi vámi rivalita?
Bill: Každý má roli, která mu vyhovuje. Poněvadž se ale pořád podporujeme, tak by bylo divné nás vidět soutěžit.

Ani kvůli dívce?
Bill: Ani kvůli dívce. Máme kodex loajality.

Co děláš ve volném čase?
Bill: Sotva máme volný čas, míň a míň, ale kdykoliv můžeme tak jedeme na dovolenou a relaxujeme, nebo pokračujeme v muzice. Nejdůležitější je pro nás spát, spát a někdy jdeme taky na párty.

Jsi připraven na takovou slávu? Jak to zvládáš?
Bill: Nikdy jsme nedělali muziku kvůli slávě, jenom protože nás přitahuje a nikdy jsme si nic jiného nepředstavovali. Sláva nás překvapila a žijeme, jak to jde. Nejdůležitější je pro nás komunikace s fanoušky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BajulíneQ BajulíneQ | Web | 16. října 2008 v 14:34 | Reagovat

spát spát a spát to je duležitý i pro mě xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama