13/20 nr. 33: Úspěch byl překvapení (Chile)

12. října 2008 v 21:38 | Geheimnis

Přeložila Terushka pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Bill je osobnost, která přitahuje pozornost. Jsou tu ti, co ho milují a křičí, jakmile je jim nablízku, a jsou tu ti, co ho nenávidí a škatulkují ho. Můžete souhlasit, nemusíte, ale je jasné, že tenhle kluk má neuvěřitelný talent. Jeho styl, charisma a to, jak vystupuje na jevišti je to, co zajišťuje úspěch Tokio Hotel. (neřekla bych, že JENOM to zajišťuje jejich úspěch) Má velkou schopnost umět se vypořádat s úspěchem. Ale i když vypadá jako milý a nevinný kluk, občas dokáže být hnusný, zvlášť když mu lžete.
Bill Kaulitz se narodil 1. září 1989 v Lipsku, ve východním Německu. Když se jeho rodiče rozvedli, odstěhoval se se svou matkou a dvojčetem do Magdeburgu. I přesto, že měl dobré známky, ve škole ho neměli rádi a to stejné naopak. Musel každý den vstávat o půl šesté a vracel se v noci.
Vždy věděl, že chce být muzikant. Jeho přítelkyně často nerozuměly tomu, že chtěl raději hrát na koncertech a zkoušet s kapelou, než být s nimi. Už tehdy věděl, že musí těžce pracovat, aby byl úspěšný. Už ve škole se oblékal velmi provokativně. Jeho styl není kvůli skupině nebo reprezentativnosti - prostě k němu patří. Od dětství miloval bizardní oblékání. Jeho první piercing měl v 13. Nápad se tak oblékat přišel na Halloweena, když šel za upíra. Ten outfit miloval tak moc, že se rozhodl tak oblékat už pořád.

Co je hlavní inspirace pro tvé songy?
Bill: Náš svět, co zahrnuje nás, naše rodiny a přátele - a potom taky příběhy, co nám ostatní říkají a co na nás zapůsobí.

A co se vás dotkne?
Bill: Prostě jsou časy, kdy se cítíte jinak a máte o tom potřebu napsat.

Říká se, že jsi opuštěný..
Bill: To ne, ale ne moc lidí mě zná dobře.

Co tě zaujme na dívce?
Bill: Záleží na tý holce. Není určitě věc, která mě zaujme na všech. Je jedna dívka, ale jiná s něčím stejným už mě zaujmout nemusí.

A když si nějaké dívky víc všímáš, co pak uděláš?
Bill: Nebojím se ukázat, kdo sem.

Je pravda, že mezi tebou a tvým bráchou je speciální spojení?
Bill: Totálně. A je velmi silné a speciální. Kromě toho, že se jinak oblékáme. Ale jinak naše pocity, rozhodování, chutě a to jak, mluvíme, je stejné.

Není mezi vámi žádné zápasení?
Bill: Každý má svou roli a tím se doplňujem. Vždy se podporujeme.

Dokonce i co se týká dívek?
Bill: (směje se) Ne co se týká holek.

Co děláš ve svém volném čase?
Bill: Těžko máme volný čas, ale když už, jedeme relaxovat na dovolenou, abychom pak mohli pokračovat v muzice. Často spíme a spíme hodně a když ne, občas jdeme na nějakou tu párty.

Jak zvládáš to, že jsi už tak slavný?
Bill: Nikdy jsme nedělali muziku se záměrem být slavní. Sice jsme o tom snili, ale nedokázali jsme si to představit. Sláva pro nás byla velkým úspěchem a žít s ní.. Nejdůležitější je pro nás spojení s fanoušky, ostatní věci jsou až pak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama