Kterej kretén to po mě hodil?! 1

23. září 2008 v 16:39 | Geheimnis
- Emily -
Opět je pondělí, opět musím do té zpropadené školy. Bože, jak mě se tam nechce! Nesnáším to tady, nesnáším! A proč? Dobrá otázka. Jsem samotářka. Ale nechtěně! Já… Bych si tak strašně moc přála mít alespoň jednu, jednu jedinou pitomou kamarádku! Teda jako.. Ne pitomou, spíš chytrou, ale aspoň jednu. Jsem totiž… Jsem… No prostě jsem outsider. Ve třídě mě nesnáší. Jedinej, kdo mě má rád, je naše třídní, protože jsem docela chytrá na matiku. Ona je v pohodě, ale asi těžko bych jí mohla považovat za kamarádku. Vždyť je o nějakejch sedmnáct let starší! No nevadí, hurá do školy…
"Jé hele, Minie přišla!" pokřikovali na mě ti ubozí kreténi ze třídy. Přezdívku Minie jsem si zasloužila proto, že to je "partnerka" od Mickeyho Mouse, tedy je to myš. A já jsem myš. Třídní!
"Zklapni, blbečku." Zareagovala jsem na Kaulitze. Na Toma… Bože, on je tak krásnej. Ale je to debil, pako, máčo, magor. Prostě frajer. Takovej, kterého já nikdy nebudu mít….

- Tom -
Ježiši… Ta myší díra zase přilezla do třídy! No to potěš pánbůh… Až se budeme fotit, nesmim bejt na fotce. Aby neexistoval důkaz, že s takovou zrůdičkou chodím já, Tom Kaulitz do třídy.
"Nééé!! Oni ten zvonek ještě neodstřelili?!" podotknul jsem, když zvonilo na první hodinu matiky s naší třídní. Je docela v pohodě, taky má pěkný kozy, ale to není nic pro mě. Ještě by mi vypočítávala při sexu samý síny a kosíny úhlu postavení mýho fráji a na to já nejsem zvědavej.
"Dobrý den, posaďte se. Než začneme s vaší tak milovanou matematikou, mám tady pro vás nějaké papírky." Prošla se po třídě a každýmu dala jeden lísteček.
"Cože? Lyžák?!" zvedla se Minie.
"Copak zrůdičko, nelíbí? A joo, tam si nebudeš moc zalézt do žádné myší díry! To se přece nedělá!" poznamenal jsem a celá třída měla hromadný výbuch smíchu.
"Kaulitz půjde k tabuli a vypočítá nám následující soustavu tří rovnic." Zaklepala mi na rameno Kleinová, neboli naše třídní.
"Ale soudržko, teda pardon… Soudružko, my jsme ještě tohle nebrali?" ozval se muj bratr Bill.
"To nevadí, pan Kaulitz to jistě zná ze základky."
- Bill -
,,Jako já tam nejdu!"sykne celkem hlasitě brácha a vedle mě se rozvalí eště víc, že sem tu jak sardinka.
,,Tak co pane Kaulitz?"zvedne učitelka hlavu od třídnice.
,,Dyk už du pořád."sykne zase.
,,Brácha poraď mi!"kouká na mě od tabule, kam eště nic nenapsal.
,,Se zeptej Emily a né mě."kouknu na Minie.
,,Tý zrůdy nikdy. To si to radši vycucám z prstu!"jak jinak zase sykne a otočí se zpátky k tabuli, kde začne něco vymejšlet.
,,Pane Kaulitz nějak vám to nejde."přijde k němu učitelka.
,,Hm.."zabručí.
,,No jak vidím do konce hodiny asi nic nevymyslíte, protože se za tři minuty zvoní."koukne se na tabuli, kde je napsanej nějakej klikyhák, ale nic víc.
,,Hm…"zabručí opět.
,,Kdyby ste Kaulitz neměl nějaké poznámky, tak u mě nemáte za pět!"otevře svůj klasifikační arch a napíše tam Tomův výsledek.
,,A..ale.."zůstane stát s votevřenou hubou.
,,Co? Ale co? Je to vaše chyba. Já na Emily žádné poznámky neměla. Takže mě se to netýká."přesně vim, co si Tom myslí-že je to blbá bloncka s blonďatejma vlasama, velikejma kozama a velkym výstřihem.
,,Tak a nakonec než se zazvoní ještě něco k Tomu lyžáku."postaví se a opře se o stůl.,,Jen vám chci říct, že je Lyžařský výcvik povinný."
,,Cože?"ozve se Minie.
,,Ano Emily, ale i ostatní. Je povinný. Pojedou všichni!"
,,A to si s sebou máme vzít jen lyže?"zabručí Tom.
,,Ne. máte na vyběr. Buˇlyže nebo snowboard a nebo obojí. Nashledanou."zazvoní najednou-konečně!
,,Au ty krávo co děláš?"zařvu na….
GEHEIMNIS & Pajule
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama